Warszawa, województwo mazowieckie, Polska

przez KS | 11 marca, 2023
Warszawa, województwo mazowieckie, Polska

Na co dzień nie jestem mieszkańcem Warszawy, ale jako dziecko i nastolatek spędzałem w niej mnóstwo czasu. Od jakiegoś czasu wpadam do stolicy bardzo często i postanowiłem poszukać nowych ciekawych miejsc, które można by zobaczyć. Stolica Polski pełna jest miejsc takich niesztampowych i chciałbym je Wam przybliżyć. Nie znajdziecie w tym artykule opisu Starego Miasta, zamku, czy jakichś muzeów, chociaż w przypadku tych ostatnich jest ich sporo, więc na ich temat przygotuję za jakiś czas osobny wpis. Przedstawiam nietuzinkowe miejsca w Warszawie.

https://antekwpodrozy.pl/61-warszawa-niesztampowo

Pierwsza część Niesztampowej Warszawy cieszyła się sporym powodzeniem, na tyle dużym, że wygrała konkurs na relację miesiąca października na forum fly4ree.pl. W tym wpisie chciałbym przedstawić Wam najciekawsze miejsca w Warszawie. Otrzymałem wtedy od czytelników całe mnóstwo porad dotyczących kolejnych miejsc. Wiele z nich odwiedziłem i mam materiały na kolejną trzecią część. Do drugiej części wybrałem kilka ciekawych miejscówek, które w moim przekonaniu są warte, aby je poznać.

https://antekwpodrozy.pl/92-niesztampowa-warszawa-2

Przedstawiam trzecią część Niesztampowej Warszawy, w której przeczytacie o ciekawych atrakcjach w stolicy. Co ciekawego zobaczyć w Warszawie? Zapraszam do lektury.

https://antekwpodrozy.pl/108-warszawa-niesztampowo-3

Warszawa to dla jednych wielki moloch, w którym nic nie ma, a dla innych fantastyczne miasto, w którym można znaleźć wiele ciekawych miejsc. W moich żyłach płynie warszawska krew, więc dla mnie to miasto jest bardzo ważne, a ja należę do tej drugiej grupy, która potrafi znaleźć tam wspaniałe miejsca. O Warszawie pisałem wielokrotnie w różnych artykułach, szczególnie w tych o niesztampowych atrakcjach. Dzisiaj chciałbym Wam pokazać Warszawę w kontekście projektu “Miasta stojące murem”.

https://antekwpodrozy.pl/313-mury-obronne-w-warszawie-projekt-miasta-stojace-murem

Materiały na ten wpis zbierałem cały 2018 rok (i nie tylko). Na co dzień nie mieszkam w Warszawie, ale w 2018 roku bywałem w niej bardzo często, co ułatwiło mi zbiór zdjęć. Chciałbym przedstawić Wam listę muzeów, które warto odwiedzić.

https://antekwpodrozy.pl/93-ciekawe-warszawskie-muzea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *