Kraków, województwo małopolskie, Polska

przez KS | 11 marca, 2023
Kraków, województwo małopolskie, Polska

Kraków od zawsze był miejscem, które niczym magnes przyciąga tysiące turystów z całego świata. Mimo, że w sezonie bywa tam tłoczno, to miasto otoczone jest przez jakąś magiczną aurę, która powoduje, że również ja czasem tam wpadam, pomimo tego, że byłem tam już wielokrotnie. Taka okazja nadarzyła się całkiem niedawno, więc postanowiłem z niej skorzystać i zobaczyć jak Kraków wygląda zimą. Zapraszam Was do krótkiego przewodnika po najbardziej popularnych miejscach w Krakowie.

https://antekwpodrozy.pl/283-krakow-zima-na-weekend-najpopularniejsze-atrakcje

Sierpniowy wyjazd do Krakowa związany był z odbiorem osobistym wiz do Iranu w biurze firmy Aina Travel. O możliwości wyrobienia wiz wspominałem w tym artykule. Co zobaczyć w Krakowie?

https://antekwpodrozy.pl/29-krakow-krotki-spacer-po-miescie-sierpien-2017

Na początku kwietnia 2017 odwiedziliśmy Kraków. Uważamy, że Polska ma również do zaoferowania wiele ciekawych miejsc. Przedstawiam najciekawsze atrakcje Krakowa. Mimo tego, iż w Krakowie byliśmy już wielokrotnie, to przekonaliśmy się, że miasto wciąż oferuje niezliczoną ilość atrakcji. Podczas naszego pobytu odwiedziliśmy wiele miejsc, które urzekły nas swoją magią, a w których jeszcze ani razu nie byliśmy.

https://antekwpodrozy.pl/13-krakow-ten-mniej-oraz-ten-bardziej-znany-kwiecien-2017

Kraków to miasto, które zwiedza się z wielką przyjemnością. Atrakcje i zabytki, które czekają tutaj na turystów, są z najwyższej półeczki i praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno ci, którzy przyjeżdżają tylko na weekend, jak i ci, którzy mają nieco więcej czasu, nie będą się nudzić. A nawet można stwierdzić, że i jednym i drugim może tego czasu zabraknąć, by wszystko zobaczyć. Dlatego przed wyjazdem warto dobrze zaplanować trasę zwiedzania tak, by wygodnie i sprawnie zwiedzić miasto. My w grodzie Kraka spędziliśmy tylko kilka dni, jednak dobrze opracowana marszruta pozwoliła nam zobaczyć całkiem sporo. Dzisiaj dzielimy się naszym pomysłem na Kraków. Mam nadzieję, że nasz mini przewodnik po krakowskich atrakcjach zainspiruje Was do wizyty w tym pięknym mieście i ułatwi wybór miejsc, które warto zobaczyć.
https://www.naszeszlaki.pl/archives/45029

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *