Kompleks rekreacyjny Przystanek Kwiatowa w Jaśle

przez KS | 25 kwietnia, 2023

Kompleks rekreacyjny Przystanek Kwiatowa w Jaśle to miejsce, które oferuje spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny sposób. Znajduje się on na południowej części miasta Jasła, przy ulicy Kwiatowej, około 2 km od centrum. Teren o powierzchni 5 ha jest miejscem rodzinnych spotkań, a w jego centralnym punkcie znajduje się zbiornik wodny, gdzie latem można pływać rowerkami i pontonami [2].

Przystanek Kwiatowa oferuje liczne atrakcje, zarówno dla miłośników plażingu, jak i osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu. Dla spacerowiczów, atrakcją jest pływająca przystań. Młodzież może za darmo pograć w siatkówkę i koszykówkę. Natomiast miłośnicy grillowania, po uprzedniej darmowej rezerwacji, mogą urządzić w altanie przyjęcie, choćby dla całej rodziny.

Przystanek Kwiatowa jest czynny w okresie od 1 kwietnia do 31 października w godzinach od 8.00 do 20.00, a w pozostałym okresie w godzinach od 8.00 do 18.00. Na oficjalnym profilu na Facebooku można przeczytać pozytywne opinie użytkowników, którzy chętnie spędzają czas w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *