Kino Syrena w Jaśle

przez KS | 26 lutego, 2023

Sala kinowa Kina JDK „Syrena” znajduje się przy ul. Sokoła 8 w Jaśle w powiecie jasielskim. Informacje o seansach filmowych i sposobie rezerwacji można uzyskać pod numerem telefonu 13 44 35 150 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 15.45) lub osobiście w kasie kina (czynna jest na godzinę przed pierwszym zaplanowanym seansem aż do czasu rozpoczęcia ostatniego seansu – w danym dniu).

Zakupu biletów można dokonać: w KASIE KINA przy ul. Sokoła 8 (czynna jest na godzinę przed pierwszym zaplanowanym seansem aż do czasu rozpoczęcia ostatniego seansu – w danym dniu) oraz w SEKRETARIACIE JDK, ul. Kołłątaja 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.45).

Zakupu biletów on-line na seanse filmowe można dokonać za pośrednictwem strony internetowej www.jdkjaslo.pl nie później jednak niż 60 minut przed rozpoczęciem projekcji filmu.

Rezerwacji na seanse filmowe można w każdej chwili unieważnić telefonicznie lub w Kasie Kina JDK „Syrena” podając nazwisko i/lub numer rezerwacji. Zarezerwowane bilety na seanse filmowe należy odebrać nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem projekcji filmu, po upływie tego terminu rezerwacja zostanie anulowana automatycznie.

https://kino.jdkjaslo.pl/

Zdjęcie autorstwa Henryk Bielamowicz – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77576734

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *