Bydgoszcz

przez KS | 4 marca, 2023
Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie, Polska

Bydgoszcz to piękne miasto. Podobno jeszcze kilkanaście lat temu po zmroku było tam niebezpiecznie. A jak jest teraz? Czy warto pojechać do Bydgoszczy? Pierwszy wpis będzie dotyczył niezbyt turystycznego miasta, w którym byłem pierwszy raz. Pomimo, że miasto nie jest perełką turystyczną, to urzekło mnie szczególnie swoją starówką.

https://antekwpodrozy.pl/10-bydgoszcz-sierpien-2016

Rok 2017 zakończyliśmy wyjazdem w polskie Tatry, a ja dodatkowo odbyłem dwudniowy wyjazd do Warszawy. Nowy 2018 rok postanowiliśmy rozpocząć jakąś choćby niedaleką podróżą. Co zobaczyć w Bydgoszczy?

https://antekwpodrozy.pl/42-bydgoszcz-malbork-elblag-i-polskie-morze-styczen-2018

Jak co roku, w tym szczególnym dla dzieci okresie zbliżającego się dnia dziecka, na Naszych Szlakach pojawi się opis atrakcji dla małych podróżników. Nie ma się czemu dziwić, wszak dzieciaki są sporą częścią naszoszlakowej ekipy. Marysia i Małgosia jeżdżą z nami praktycznie wszędzie i duża część planu wypraw jest im właśnie poświęcona. Dzisiaj nasze dziewczynki (z moją małą piśmienniczą pomocą) postarają się Wam przybliżyć atrakcje, które czekają na dzieci w Bydgoszczy w województwie Kujawsko–Pomorskim.
https://www.naszeszlaki.pl/archives/40700

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *